20 грудня (четвер) представники управління освіти Жмеринської міської ради на чолі з керівником – Аліною Твердохліб приєднались до підсумкової колегії Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

Засідання відкрив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. Посадовець відмітив:

«Цьогоріч ми зробили великий крок вперед у напрямку розвитку якісної освіти на Вінниччині. Ми продовжували створення опорних шкіл, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їхніх матеріальних потреб, перегляд освітніх програм та забезпечували матеріальну підтримку вчителів».

Відтак заступник голови ОДА повідомив, що у Вінницькій області з 1 вересня 2018 року по новому Державному стандарту початкової освіти почали працювати 1061 перших класів для 18 741 учня.

Керівництво Департаменту освіти і науки облдержадміністрації прозвітувало про підсумки роботи по кожному напрямку освітянської галузі.

На колегії було обговорено такий ряд питань:
1. Стан фінансово-господарського становища області.
2. Нова українська школа, як важливий етап реформування загальної середньої освіти.


3. Стан позашкільної освіти Вінниччини.
4. Підготовка кваліфікованих робітників в області.

Керівництво Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА відмітило роботу управління освіти та. Жмеринської міської ради. Було підкреслено, що на впровадження стандартів НУШ для ЗЗСО м. Жмеринки держава виділила 1 млн. грн. та більше 1,6 млн. гривень виділив міський бюджет за розпорядженням секретаря міськради – Юрія Степановича Світлака.

Про реалізацію освітньої реформи, а також особливості впровадження та підготовки закладів освіти до вимог Нової української школи доповіла начальник управління освіти – Аліна Твердохліб.

Розширена колегія за участю за участю керівництва області, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, освітянської спільноти районів, міст та ОТГ завершилась підбиттям підсумків та та визначенням основних пріоритетів на 2019 рік.