TAGS: GOCAMPЗЗСОЗОШ І-ІІІ ст. №6конкурс

З 10 грудня по 10 січня тривала реєстрація на участь у конкурсі GOCAMP-2019. Станом на 27  березня, відбіркова комісія опрацювала усі заявки та креативні завдання із шкіл України. Було обрано 360 закладів що отримали найвищі бали. У рейтинг ввійшла загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м. Жмеринка.

Уже цим літом, в місто прибудуть іноземні волонтери зі всього світу, які разом із учасниками візьмуть участь у розробці унікальних міждисциплінарних програм, спрямованих на всебічний розвиток школярів. Для учнів міста – це унікальна можливість після уроків реалізовувати цікаві проекти, вчитися командній роботі та покращувати власний рівень іноземної мови.

Нагадаємо, у 2018 році більше 280 волонтерів з 59 країн світу  стали учасниками мовних таборів в Україні. Вчителі, митці, спортсмени та бізнесмени, студенти та пенсіонери віком від 17 до 70 років, абсолютно різні за світосприйняттям та відчуттям, але схожі за покликом серця віддали свій час, аби подарувати трошки більше можливостей українським дітям.

#GoCamp #UkraineGoesGlobal