З початком нового навчального року! 🏫💐

📖✏ Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Нехай свято Першого дзвоника вселить надію у краще, додають життєвої енергії та сил для нових знань, відкриє нові можливості і горизонти для пізнання!
📒✏ Цьогоріч, після об’єднання,  Жмеринська освітянська громада зустрічає День знань у 43-х освітніх закладах, серед яких: школи,  дитячі садочки, заклади позашкільної освіти для розвитку творчих здібностей учнів та 1 освітня установа для дітей та підлітків з особливими освітніми потребами – Інклюзивно-ресурсний центр.
🥰📖 Щиро радію, що завдяки спільним зусиллям і співпраці з органом місцевого самоврядування, вдається реалізувати чимало прогресивних проектів та ідей для розвитку учнівської молоді.  
📊📋🖊 Кожна школа у Жмеринці може похвалитися сучасним освітнім простором для навчання у Новій Українській школі з 1 по 4 клас. Класи обладнані спеціальним мультимедійним і комп’ютерним забезпеченням, методичною базою, для кожного учня придбані ергономічні одномісні парти, які регулюються під зріст дитини.  
🔭🔬⚗ Кожна школа у місті має сучасний математичний клас, у трьох школах працюють гуртки робототехніки. Щороку ми оновлюємо обладнання для кабінетів фізики, хімії, а тепер у двох школах запрацюють сучасні STEM-лабораторії та лінгафонний кабінет для поглибленого вивчення іноземних мов.
🛠📝 Ми розуміємо, що після об’єднання громад, ми повинні звертати багато уваги для шкіл у сільській місцевості.  Цього року розпочали з головного: відновлення інфраструктури закладів освіти,  ремонтів харчоблоків та їдальнь, заміни меблів та забезпечення пожежної безпеки. 
🏫📊 Ми ставимо акценти за трьома головними пріоритетами: безпека дітей, якість освіти та доступність освітнього простору. Наступним кроком буде можливість профільного навчання для старших класів, що дозволить готувати старшокласників безпосередньо до вступу в обрані вищі навчальні заклади за вибором професії.
📒✏ Дорогі учні, пам’ятайте: усі перешкоди долаються силою знань! Будьте наполегливі!
🤗❤ Шановні батьки, будьте поруч у потрібну мить для своєї дитини! Терпіння і сил вам!
👨‍🏫👩‍🏫 Шановні педагоги! Вірте у своє покликання, ніколи не згасайте і надихайте своїми життєвими орієнтирами!
🥰📖 Усім бажаю міцного здоров’я,  оптимізму, життєвої енергії, взаєморозуміння та легкого і продуктивного нового навчального року! 

З повагою – начальник управління освіти Аліна ТВЕРДОХЛІБ

    Author