«З любов’ю з Фінляндії»: освітяни Жмеринки отримали спортивний інвентар для шкіл

Зіграти регбі або флорбол з новим спортивним інвентарем з Фінляндії відтепер зможе учнівська молодь Жмеринської громади. Працівники управління освіти міської ради розповіли про свій досвід запровадження на уроках фізкультури нових модулів заради фізичного розвитку дітей і збереження їхнього здоров’я, та отримали у подарунок спортивний інвентар до популярних видів спорту і традиційної фінської гри у кеглі на відкритому повітрі – kyykkä.
Посилки до Жмеринки вдалося передати через волонтерів до Польщі, а потім до України.

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб висловлює слова вдячності друзям-фінам за підтримку та популяризацію спорту серед молоді.
«Фіни кажуть: «Або ми готуємо до життя, або – до іспитів. Ми обираємо перше». Фінська система освіти вважається однією з кращих у світі.

І нам особливо приємно отримати такі подарунки для наших ліцеїв саме з Фінляндії. Наша громада має досвід співпраці із відомими освітніми закладами в Україні, серед яких Новопечерська школа у Києві та Харківська школа Бойка.
Ми прагнемо до самовдосконалення, опановування сучасних практик і методик для того, щоб дітям було цікаво на уроках, а освітній процес був захоплюючим і пізнавальним», – розповіла Аліна Твердохліб.
Громада з Фінляндії передала для жмеринських шкіл спортивний інвентар для різних видів спорту.
Новенькі футбольні і баскетбольні м’ячі, м’ячі для регбі, гімнастичні палиці та набори для флорболу і бадмінтону, а ще спортивний інвентар для традиційної фінської гри в метання у кеглі на відкритому повітрі kyykkä – відтепер жмеринські школярі зможуть зіграти в ігри на спортивному обладнанні з Фінляндії.
Нагадаємо, що у Жмеринці діти мають змогу самостійно обирати модулі на уроках фізичного виховання.

Закинути м’яч у ворота-корзину суперника прямісінько з води, навчитися в’язати вузли, долати перешкоди і розпалювати багаття під час туристичного походу, почуватися впевнено на дистанціях під час проходження шляхів з перешкодами у мотузковому парку, бути цілеспрямованими і підкорювати найвищі висоти на своєму шляху, а ще: займатися черлідингом, грати у петанк, флорбол, регбі, бадмінтон, фризбі – такі можливості мають учні Жмеринської громади, самостійно обираючи модулі на уроках фізичного виховання.

За матеріалами – Zhmerynka.city