25 серпня під час традиційного об’їзду освітніх навчальних закладів у школі №1 презентували сучасну ресурсну кімнату з 3D принтером та сучасним обладнанням для розвитку дітей.

Директор школи №1 Сергій Шмаль розповів, що ресурсна кімната поділена на 4 зони – навчальну, ігрову, зони релаксації та відпочинку. «Серед обладнання кімнати 3D принтер, на якому діти зможуть друкувати деталі, які змоделюють власноруч. Це дозволить дітям розвивати свої пізнавальні здібності та навички», – мовив Сергій Шмаль.

Відтепер ресурсні кімнати є майже у кожному освітньому закладі міста. Міський голова Анатолій Кушнір побажав освітянам легкого старту навчального року, успіхів та цікавих уроків у нових класних кімнатах, де є все для цікавого пізнання.

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб акцентувала, що відкриття нової ресурсної кімнати відповідає вимогам інклюзивного навчання. Тут є спеціальні зони і методичне забезпечення, які дозволяють діткам з особливими освітніми потребами почуватися комфортно і впевнено.

Аліна Твердохліб також наголосила, що кошти на облаштування кімнат управління освіти спільно з освітянами, які пишуть і падають на конкурси проекти, вдається залучали з обласного та державного бюджетів. А старт розвитку доступній освіті у місті дало відкриття Інклюзивно-ресурсного центру.

За матеріалами – Zhmerynka.city

    Author