Третій рік поспіль у Жмеринці випускники висаджують молоді дерева на згадку про свої шкільні роки. Таку акцію започаткували в управлінні освіти Жмеринської міської ради з метою зробити наше місто більш затишним квітучим та залишити пам’ять про школу.

Красиві, розумні, успішні, цілеспрямовані, креативні випускники ліцеїв Жмеринської громади 15 травня висадили алею сакур в самому центрі Жмеринки.

Автор: Жмеринка.City

На жаль, ці діти знають, що таке навчання в умовах війни, повітряні тривоги і уроки в укриттях. Але вони з вірою у серці і з вдячністю Збройним Силам України здобувають нові знання, займаються волонтерством, плетуть маскувальні сітки, передають допомогу військовим та прагнуть жити у вільній Україні.

Секретар міської ради Вадим Кожуховський та заступник міського голови Ольга Боровська подякували дітям та освітянам за їхню патріотичну позицію і щорічну акцію висаджування дерев, що символізує єднання майбутніх поколінь.

Автор: Жмеринка.City

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб зауважила, що учнівська молодь висаджує щороку молоді дерева як символ єдності поколінь та незламної віри в незалежну і квітучу Україну.

Автор: Жмеринка.City

У розмові більшість дітей зізнаються, що це перше висаджене дерево у їхньому житті, а хтось вже має досвід і каже, що такі акції допомагають зберегти нашу планету.

Організатори акції зазначають, що висадження дерев символізує єдність поколінь випускників, а діти, саджаючи молоді деревцята на фоні патріотичного муралу, в один голос дякують Збройним Силам України за мирне небо!

З кожним роком алеї випускників Жмеринської громади розростаються все більше і нагадують нам, що життя обов’язково переможе.

Автор: Жмеринка.City

Нехай приймаються, квітнуть сакури наших випускників, а в їхньому серці завжди буде особливе місце для стежки, що веде до рідної школи та дорогого серцю міста.