TAGS: профспілка

Діяльність профспілкових організацій залежить від професіоналізму профспілкових лідерів та команди.

12 лютого 2020 року в Будинку профспілок у м. Вінниця для голів первинних профспілкових організацій Жмеринської міської організації Профспілки працівників освіти та науки відбувся навчально-практичний семінар «Роль і місце профспілкового лідера у реалізації соціально-економічної політики у закладах освіти та посилення мотивації профспілкового членства».

На семінарі було розглянуто питання підвищення ролі профспілкових організацій у представництві та захисті трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників, з яким голів первинних профспілкових організацій ознайомив Сергій Георгійович Пугачов – голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. Голова обласної організації зробив детальний аналіз роботи обласної організації щодо забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, а також ознайомив учасників семінару з подальшими напрямами профспілкової діяльності.

Юрисконсульт обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Кутик Ольга Анатоліївна акцентувала увагу голів профкомів на питаннях реформування освітнього законодавства, фінансуванні галузі й новому бюджетному процесі, децентралізації та ролі профспілкових організацій у зв’язку з цим.

Відбулося активне обговорення аспектів законопроекту №2707 «Про працю», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Закону «Про внесення змін до Закону «Про дошкільну освіту».
Працівники апарату комітету обласної організації дали відповіді на багаточисельні запитання голів первинних організацій та надали консультації з правових питань. У теплій невимушеній атмосфері учасники семінару отримали професійні та вичерпні відповіді на хвилюючі запитання.

Спілкування в тісному колі однодумців надихнуло молоду колегу, голову первинної профспілкової організації на експромт:

 Профспілка -  це захист і наша надія
На те, що ніхто нам нічого не вдіє.
Гарантія прав, демонстрація сили,
Не раз ми про себе уже заявили.
Профспілка працює! І кожен щоб знав, -
Ніхто не принизить наших прав.

Після завершення семінару учасники заходу також відвідали єдиний в Україні Музей української поштової марки ім. Якова Балабана та відкрили для себе нові грані історії України.

Залишити відповідь