Весело, патріотично з піснями, танцями, щирими вітаннями, численними гостями відзначив свій 50-річний ювілей Дошкільний навчальний заклад №3 «Веселка».

Півстолітній ювілей – час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки дитячий садок пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази. День народження «Веселки» – це особливе свято, справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри!

Саме з таким настроєм і зустрічав сьогодні дитячий садок свій ювілей та приймав поздоровлення від почесних гостей. У 2004 році очолила колектив методист закладу Наталя Худолій, щирим бажанням якої було і залишається зробити садочок неповторним, найкращим і особливим.

Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята! Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну святкову дату, а ті хороші справи, які уже зроблено за ці роки, будуть дороговказом для наступних поколінь педагогів.

Усі деталі у фотозвіті.