Близько 600 шкіл України вже долучилися до сервісу управління освітнім процесом «Універсал-онлайн», побудованого на принципах цілісної системи проектного управління особистісним розвитком учня. Протягом минулого місяця усі педагоги Жмеринки, учні 1-11 класів та їхні батьки пройшли тестування відповідно різних методик та критеріїв розвитку особистостей. Сьогодні у Жмеринці відбулася робоча зустріч керівників шкіл міста із доцентом кафедри психології управління, автором комп’ютерної діагностики «Універсал-онлайн» Валерієм Киричуком.

Даний сервіс покликаний аналізувати життєву активність дітей і дорослих у різних ситуаціях, а також визначати проблеми і шляхи їх вирішення згідно із індивідуальним плануванням роботи з окремими учнями, класами та школами в цілому.


Результати он-лайн тестування жмеринчан вже опрацьовано і складено цілісну характеристику усіх навчальних класів у дозвільно-ігровому, фізично-оздоровчому, художньо-образотворчому, предметно-перетворюючому, соціально-комунікативному, громадсько-корисному національно-патріотичному та духовному напрямках.

За словами автора даного сервісу, дана методика допомагає визначити і подолати у дітей страх перед навчанням, тривожність, агресію, замкнутість та інші проблеми. А систематична робота із доступом до хмарних додатків полегшить співпрацю вчителів та психологів, соціальних педагогів, медичних працівників, батьків та учнів. На сьогодні відповідно діагностування І етапу Валерій Киричук назвав першочергові кроки, до яких варто вдатися і на які потрібно звернути увагу – взаємодія батьків із дітьми та соціально-комунікативний розвиток дітей.

Згідно діагностування можна було побачити високий показник національно-патріотичного виховання школярів у всіх загальноосвітніх закладах Жмеринки, що не може не радувати.