Традиційний щорічний конкурс «Учитель року» – це гарна нагода для педагога самореалізуватися і продемонструвати власні професійні напрацювання.

Цьогорічний конкурс «Учитель року» – особливий. Річ у тому, що МОН відмінило його проведення, а в нашій Вінницькій області  вирішили конкурсні випробування провести в дистанційному форматі.
Наші педагоги виявили бажання взяти участь у двох номінаціях – це «Математика» та «Українська мова та література».
В другому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Математика»  заклади загальної середньої освіти Жмеринської територіальної громади гідно представили чотири молодих перспективних педагоги:

Шаповалюк Юлія – учитель математики ЗЗСО І-ІІІст.№2

Лещинська Наталя – учитель математики та інформатики ЗЗСО І-ІІІст.№3

Твердохліб Наталія – учитель математики та інформатики ЗЗСО І-ІІІст.№4

Марущак Наталя – учитель математики та фізики опорного ЗЗСО І-ІІІст.№6

Загалом в цій номінації на конкурс зареєструвалося 32 учасника.
Упродовж  чотирьох  днів  в період з 18 по 22 січня  2021 року на базі КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» тривав І етап ІІ туру конкурсу.
Перший етап – складання технологічної картки дистанційного уроку та проведення власне самого  дистанційного уроку для членів журі без залучення дітей. За підсумками цього етапу було відібрано 12 кращих педагогів, серед яких двоє наших учасників. Це Лещинська Наталя -ЗЗСО І-ІІІст. №3, яка посіла 2 місце серед 12 відібраних педагогів та Шаповалюк Юлія – ЗЗСО І-ІІІст.№2, посіла 8 місце.
До другого етапу було допущено 12 педагогів, які взяли участь у методичному практикумі, що мав на меті демонстрацію учасником методичної компетентності, розробку методичних матеріалів до  уроку і захист роботи перед членами журі. Лещинська Наталя – учитель ЗЗСО І-ІІІст.№3 виборола дев’яте місце, а Шаповалюк Юлія – учитель ЗЗСО І-ІІІст.№2 посіла почесне четверте місце у ІІ етапі другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Математика».
26 січня 2021 року завершився І етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література».  В конкурсі взяли участь два педагога з Коростівецької філії опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. №6

Ольга Слободянюк та Андрій Лесь.

         У випробуванні «Дистанційний урок» учасники конкурсу мали змогу продемонструвати педагогічну майстерність з організації освітнього процесу в дистанційному режимі. Формат випробування передбачав проведення фрагменту уроку (було надіслано відеозаписи) за створеною технологічною картою (тему і клас кожен учасник обирав самостійно).

         Дякуємо учасникам за участь у конкурсі.

    Author