Євгенія Малаховська – учениця школи №3

13-річна Євгенія Малаховська, учениця школи №3, стала переможницею ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Талановита дівчинка, не лише має прекрасні успіхи у навчанні, але й підкорює призові місця з волейболу.

Євгенія навчається у 8 класі та, як розповідає її викладачка з української мови та літератури Оксана Іванишина, завжди мала хист до української мови.

Сама ж дівчина говорить, що до написання творів її надихає поезія Тараса Шевченка, особливо вірш «Мені однаково».

«Цей вірш спонукає мене до роздумів, що я хотіла б зробити, аби змінити ситуацію в Україні», – розповідає Євгенія.

Також Євгенія розповіла, що завдання конкурсу були не важкі, головне зрозуміти суть, а далі знання обов’язково направляють на правильну відповідь. «Одним із завдань було написати свої міркування щодо уривку твору «Думи мої». Для мене виконати його було не важко, адже я обожнюю писати твори», – мовила дівчина.

А ще Євгенія – талановита волейболістка. На запитання, як поєднувати спорт і навчання відповідає, що для неї це буденні речі. «Спочатку я приходжу додому зі школи, і сідаю за уроки, потім йду на тренування, а коли повертаюся – знову займаюся саморозвитком, читаю додаткову літературу. Мене так навчила мама, яка свого часу також була відмінницею», – акцентувала жмеринчанка.
Вітаємо юну дівчину із вагомою відзнакою і вболіваємо за неї на всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу, де змагатимуться талановиті учні зі всієї України.

За матеріалами – Жмеринка.City

    Author