TAGS: ЗЗСО №4ремонтспорт

Універсальну спортивну залу, яка може трансформуватися залежно від потреб учнів для гри в баскетбол, волейбол, теніс та навчальних занять школярів, облаштували у школі №4.

Сучасний освітній простір спортзалу вже встиг став улюбленим місцем для занять та відпочинку учнів початкової школи, а також центром здорового способу життя.

Сучасні спортивні тренажери із комплектуючим обладнанням для різних фізичних вправ, корзини для баскетболу, сітки для волейболу, гімнастичні палиці, м’які мати та різні м’ячі, модулі із різними елементами для ігор, стрибків, рівноваги, а також тактильні тренажери-доріжки  – усе це стало власністю школи після зимових канікул.

Такий чудовий подарунок для рідної школи зробив колишній учень Олександр Король, який сьогодні проживає в місті Києві. Директор школи Михайло Бігун розповів, що нова зала стала чудовим подарунком для навчального закладу: «Ми і гадки не мали, що наш колишній учень зробить нам такий приємний новорічний сюрприз. Олександр звернувся до нас з пропозицією зробити щось хороше для школи, і одразу взявся до справи. За кілька днів в залі зробили ремонт, встановили сучасні LED-лампи, стіни пофарбували під стиль фасаду школи, потім облаштували увесь необхідний інвентар для спортивних занять».

Тут проходять уроки з фізичного виховання учнів початкової школи, саме для них спонсор придбав і кольорові маніжки, які дають змогу ділити клас на команди. Начальник управління освіти Аліна Твердохліб позитивно оцінює вчинок випускника школи Олександра Короля та дякує від імені усієї освітянської родини за приємний сюрприз для школи: «Ми створюємо сучасний освітній простір для наших діток, дбаємо про їхній комфорт і безпеку, а коли подібні ініціативи з’являються від наших випускників – це гордість для закладу і всього міста».

Думки дітей вголос і їхні нові уроки пропонуємо переглянути на відео

Нагадаємо, що Жмеринська міська рада на чолі із секретарем міської ради Юрієм Світлаком у минулому році виділила 144 мільйони гривень на ремонти в освітніх закладах, сучасні спортивні майданчики і тренажери, безкоштовне харчування для 1-4 класів та старшокласників пільгових категорій.

МАТЕРІАЛИ ТА ФОТО: Жмеринка.CITY

Залишити відповідь