TAGS: ЦПРПП

Вони ті, хто швидко прийде педагогам на допомогу, проконсультує у всіх освітніх питаннях та спланує ваш професійний розвиток. 11 вересня у залі засідань управління освіти міський голова Анатолій Кушнір та начальник управління освіти Аліна Твердохліб вітали працівників новоствореного Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Ми об’єднані кольором та спільними ідеями, які плануємо швидко реалізовувати

На початку урочистого відкриття очільниця освітянської галузі Аліна Твердохліб розповіла, що такий Центр створений у результаті реформування методичного кабінету управління освіти та другий відкритий на теренах Вінниччини.

«Ці освітяни будуть впроваджувати в життя нові ідеї. Адже робота Центру абсолютно інша і нова та цілком відрізняється від роботи методичних кабінетів. Працівники Центру координуватимуть діяльність професійних спільнот педагогів і надаватимуть їм психологічну підтримку»,

– наголосила Аліна Тверхоліб.

Також фахівці центру надаватимуть консультації щодо особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання та щодо впровадження компетентнісного, особистісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій.

«Мені приємно, що ви є прогресивними реформаторами. Ви разом з усіма освітянами руйнуєте усі стереотипи та впроваджуєте нові ідеї, які «ідуть у ногу з часом». Ви допомагаєте розкрити свій потенціал не лише школярам, а й усім педагогічним працівникам. В добрий час вам»,

– говорив Анатолій Кушнір.

«Ми об’єднані кольором та спільними ідеями, які плануємо швидко реалізовувати»,

– мовили працівники Центр професійного розвитку педагогів.

Жмеринський Центр професійного розвитку педагогічних працівників знаходиться за адресою вул. Київська, 1а (в приміщенні Управління освіти) та налічує 5 працівників. Директором новоствореного Центру стала Ірина Завірюха. У Ценрі також працює психолог Олена Гулько та консультанти Алла Шамрай, Наталія Твердохліб та Руслан Назарінський. Працює Центр з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:15.

Фото та матеріали – Жмеринка.City