Логопед Юлія Скорик за 19 років роботи у садочку №5 навчила понад 300 діток правильної вимови, у своїй роботі використовує інноваційні технології та сучасні методи, такі як поп-іт терапія та біоенергопластика, а ще разом з батьками та працівниками садочку створила логопедичний кабінет, який увійшов до сотні найкращих в Україні та посів 2 рейтингове місце.

Цьогоріч наприкінці жовтня Юлія Скорик взяла участь та виборола призове місце в лайт-конкурсі «Кращий логопедичний кабінет Закладів Дошкільної Освіти». А ще Юлія Анатоліївна на «відмінно» склала педагогічний профтест та посіла 1 рейтингове місце на інтернет-порталі Рейтингу освітніх закладів України.
У садочку №5 навчається 6 груп, з яких 2 логопедичних та 2 інклюзивних групи. Вихователь-логопед Юлія Скорик під час занять з дітками використовує біоенергопластику, су-джок, поп-іт та леготерапії.
«У роботі з дітками з порушенням мовлення часто використовуємо поп-іт терапію. За допомогою іграшки ми робимо звуковий аналіз, поділ слів на склади. Під час занять у дітей розвивається не лише мілка моторика рук, але й прискорюється розвиток мовлення. Діти використовують пластилін плей-до, за допомогою якого виділяють кольори та розділяють частинку від цілого. Під час вивчення теми «Наша Україна» діти, за допомогою пазлів, складають карту держави та знаходять на ній наше місто. А ще вивчають вірші про рідну Жмеринку», – мовила Юлія Скорик.
Одна з інновацій, яку застосовує у своїй роботі Юлія Скорик, є біоенергопластика. Діти за допомогою іграшкових оченят виконують вправи для язика.
«Краще розвивається мовлення, коли діти поєднують рухи руки з вправами артикуляції», – говорить Юлія Скорик.

Альона Рекало – директор ЗДО №5 «Джерельце»Альона Рекало – директор ЗДО №5 «Джерельце»Автор: Фото Жмеринка.City

Директорка закладу Альона Рекало розповіла, що у садочку №5 «Джерельце» з 2010 року функціонує міні-музей писанки, в якому зберігаються писанки з різноманітних матеріалів та з безліччю дизайнів. Поповнюють експозицію музею дітки, їх батьки та працівники садочку.
«В садочку №5, крім логопедичних груп, функціонують 2 інклюзивних групи, а також створена ресурсна кімната. Наші вихователі використовують багато інноваційних освітніх технологій, нетрадиційних методів малювання. Нещодавно весь педагогічний колектив взяв участь у професійному тесті, який склав на «відмінно», – розповіла Альона Рекало.

Професія логопеда сьогодні відіграє чи не найголовнішу роль у формуванні та підготовці дитини до школи, про це наголошує вихователь-логопед Юлія Скорик та акцентує, що при виявлені у дитини проблем з мовленням потрібно одразу звернутися до логопеда за допомогою.

За матеріалами – Жмеринка.City

    Author