Коридор зі смаколиками, довжиною майже у кілометр, створили у школі №3 міста Жмеринка. Під час перерви вони встановили власний food-рекорд «корисний перекус», з’єднавши два коридори освітнього закладу вітамінними продуктами, якими найкраще перекусити та зарядитися енергією. Учні разом із педагогами беруть участь у всеукраїнському челенджі Healthy Schools та пропагують здоровий спосіб життя серед усіх Жмеринчан.

Аби розповісти дітям про користь здорової їжі, у школі вдалися до різних активностей, які об’єднали батьків, дітей та педагогів. Вони разом готували страви різних народів світу, презентували кращі сімейні рецепти, складали меню і вираховували калорії, змагалися в кулінарних естафетах та влаштовували майстер-класи. Під час Тижня фуд-креатив дітям розповідали про особливості харчування українських козаків, навчали рахувати калорії у їжі та порціях.

Під час уроку зв’язного мовлення «Здорове харчування – здорове життя» діти створювали усні твори щодо правил раціонального харчування. Діти навіть придумали казку про Зубчика, яку розіграли у ляльковому театрі. Основна мета якої була – привернути увагу дітей до правил гігієни та вживання корисних продуктів.

Серед активностей, які охопили дружню шкільну родину: «Вітамінний пампінг», «Читання з передбаченням», веселий шопер «Купуй корисне», асоціативний сіті-скетчинг та інші ігрові форми роботи, які у доступному форматі допомагають дітям пізнавати та засвоювати нові знання.

За матеріалами – Жмеринка City

    Author