Школа №3 у Жмеринці продовжує участь у міжнародній програмі Healthy School. Цього разу в освітньому закладі провели delicious-квест.

Майстер клас «Фруктовий Бум», фото-челендж «Найсмачніша каструля», вітамінні перерви та різноманітні активності провели у школі №3 в рамках міжнародної програми Healthy School.

Цього дня у школі учнів 9-х класів залучили до delicious-квесту, де учнівська молодь дізнавалася основні принципи здорового харчування та відгадували інгредієнти таких популярних страв, як паста Болоньєзе, десерту Бланманже та запіканки «Мусака».

Як розповідає директор школи №3 Тамара Білан, головна мета челенджу у веселій ігровій формі надихнути дітей до отримання знань про здорове харчування.

Під час квесту молодь поділилася на дві команди та отримала маршрутні листи. Учні виконували цікаві завдання, робили антирекламу шкідливим продуктам, збирали тарілку здоров’я та змагалися в овочевій пантомімі. Усі учасники квесту весело провели час, дізналися багато нового, а переможці отримали корисний приз.

За матеріалами – Жмеринська Газета

    Author