TAGS: підручники

Відповідно до наказу управління освіти Жмеринської міської ради від 06 лютого 2020 року № 25 “Про проведення конкурсу відбору проектів підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти ” у період з 24 лютого до 12 березня 2020 року школи повинні ознайомитись з фрагментами електронних версій оригіналів-макетів підручників для 3 класу. Починаючи з 30 березня до 15 квітня 2020 рокудля 7 класу, які братимуть участь у ІІ етапі Конкурсу.

Оригінали-макетів підручників будуть виставлені у вільний доступ в електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням lib.imzo.gov.ua

Безпосередній вибір з кожної назви підручника здійснюють вчителі ЗЗСО, який схвалюється на засіданні педагогічної ради школи, протокол якого підписують члени педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників. За результатами відбору заклади освіти заповнюють спеціальну форми вибору модуля прозорого вибору підручників на базі інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».

Ознайомитись з деталями відбору можна в “Інструктивно-методичних матеріалах для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 3 та 7 класів”.

Залишити відповідь