TAGS: сертифікація

З 15 січня стартує реєстрація педагогів для участі у сертифікації. Оформити реєстраційну картку-заяву на сайті testportal.gov.ua та подати пакет документів можна до 31 січня.

Цьогоріч спробувати власні сили у сертифікації мають змогу 2000 вчителів (у 2019 році – 1000). Як і минулого року, реєстрація відкрита лише для вчителів початкових класів.

Участь у сертифікації є абсолютно добровільною та не впливає на результат атестації, присвоєння педагогічного звання чи категорії. При виявленні бажання, педагог може відмовитись від участі у будь-якому її етапі. Усі вчителі, що пройшли сертифікацію отримують щомісячну доплату у розмірі 20 % посадового окладу впродовж строку дії сертифіката.

Варто зазначити, що відповідно до Постанови Кабміну від 24 грудня 2019 року №1094 внесено зміни до Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Основні нововведення торкнулись збільшення квоти та відсіювання учасників після кожного з етапів.

Нагадаємо, e 2019 році сертифікацію успішно прошла вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 міста Жмеринка – Олена МАЗУРКЕВИЧ.