TAGS: інклюзіяоголошення

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Всеукраїнським громадським об’єднанням Національна асамблея людей з інвалідністю України” оголошує про відкриття конкурсного відбору учасників пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти.

Метою пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень» є підвищення рівня доступності мистецької освіти через впровадження інклюзивного навчання в мистецьких школах, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Під час пілотного проєкту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у мистецькій школі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під керівництвом організаторів самостійно провести аудит доступності.

Тривалість пілотного проєкту з липня 2020 по червень 2021 року.

Усі мистецькі школи, які пройдуть освітньо-тренінгову програму (4 модулі), отримають диплом учасників пілотного проєкту.

Відбірковий етап здійснюється в електронній формі, для цього на e-mail: osvita321@ukr.net до 30 червня 2020 року потрібно надіслати:

Обов’язкові документи:
  • заява для участі у пілотному проєкті «Мистецька освіта без обмежень» (на фірмовому бланку мистецької школи);
  • мотиваційний лист (до 1 аркуша);
  • профіль мистецької школи: адреса, контакти, перелік відділень, загальна кількість учнів, кількість учнів з ООП, а також контактна особа для проєкту;
Додаткові документи (за бажанням):
  • лист підтримки щодо участі у проєкті від засновника мистецької школи;
  • лист підтримки від батьків (майбутніх) учнів з особливими освітніми потребами.

Детальна інформація про проєкт розміщена на офіційному інтернет-ресурсі Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням: mkip.gov.ua/news/3767.html