TAGS: Healthy SchoolsЗЗСО №3

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 учасник унікальної програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», що має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 400 школах України, залучивши 17 500 дітей по всій Україні.

В рамках Програми розроблено рекомендації для шкіл щодо реалізації активностей для покращення фізичного здоров’я, харчування дітей та дизайну шкіл, а також буде створюватись спільнота активних та відповідальних закладів заради здорових та радісних дітей. Приєднуйтесь!

Програма була ініційована та розроблена за підтримки Mondelez International Foundation. Програми Фонду з підтримки здорового способу життя впроваджені у 10 країнах світу та мають на меті спільно залучити близько 365 000 дітей та їх сімей протягом реалізації програми. Центр «Розвиток КСВ» за сприяння Mondelez International Foundation проводять пілотний етап унікальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Інформаційний партнер – Інститут модернізації змісту освіти. В рамках програми школи розроблять план активностей (міні-проектів) на тему здоров’я (здорове харчування, фізична активність і дизайн шкіл) і впровадять їх; стануть частиною спільноти Healthy Schools отримають визнання та цінні призи за активність. А головне, і це мета участі ЗЗСО І-ІІІст.№3 в програмі – надихнути дітей та їх батьків свідомо ставитись до власного здоров’я.

Зареєстровані школи протягом листопада 2020 – квітня 2021 зможуть позмагатися у реалізації власних міні-проектів на тему здоров’я, щоб спільно популяризувати здоровий спосіб життя. За результатами реалізації міні-проектів трьом найактивнішим школам буде присуджено гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій на загальну суму 10 000 USD. Програма складається з трьох модулів(фізичний розвиток,здорове харчування,здоровий простір),кожен модуль складається з чотирьох челенджів. Напередодні участі в програмі Шкільна Учнівська Рада ініціювала опитування серед 580 учнів,що склало 60.4% від загальної кількості учнів школи,щодо участі в програмі. Ми з’ясували,що серед учнів нашої школи 21% спортивно неактивних учнів. Тому ми активно приєднались до першого челенджу «Фанова руханка» до якого залучили 843 учня школи, що склало 87.7 % від загальної кількості учнів школи. Крім того запроваджено власну ініціативу: проведення фанової перерви, день ходьби для учнів,а для учителів день скандинавської ходьби. За результатами участі на сьогоднішній день ЗЗСО І-ІІІст.№3 на 25 місці серед 468 шкіл України щодо реалізації завдань програми.

Зараз у школі триває другий тиждень «Спорт челенджу від Healthy Schools». Тема цього тижня: Спорт родиною. Перед школами-учасницями челенджу – стоїть завдання заохотити батьків займатись спортом разом зі своїми дітьми і придумати свої спортивні сімейні ігри, до участі в якому залучено 673 учня, 52 педагога та 291 родину нашої школи. Наша власна ініціатива цього тижня: діти інклюзії-наша родина!

Ми спільно працюємо над тим, як можна разом весело проводити час і піклуватись про фізичне здоров’я всієї родини. Нехай наші активності стануть натхненням не лише для учасників челенджу, а й для усіх жмеринчан! Приєднуйтесь!

За матеріалами – Жмеринка.City

    Author