Із велетенським 50-метровим пирогом школа №1 у Жмеринці відзначила свій 112- день народження. Усі учні освітнього закладу завітали на свято із яскравими кульками, і очікували на приємні моменти святкування.

З самого ранку у шкільній їдальні кипіла робота: кухарі приготували кілька десятків дек із запашними пирогами з яблук, маку, малини та вишень.

Загальна довжина пирога склала 50 метрів, а на його приготування витратили 2 кілограми масла, 50 яєць, 18 кілограм муки та кілька десятків кілограм різних фруктів

Цього дня на святковій лінійці звучали цікаві факти про рідну школу, літопис якої розпочинається у далекому 1909 році.

Сьогодні тут навчається 558 дітей з різних мікрорайонів Жмеринки та ближніх сіл. На території закладу є прекрасний парк із зонами для відпочинку, а також один із найкращих мотузкових парків як для старших діток, так і для початкової школи.

Керівник освітнього закладу Сергій Шмаль побажав рідній школі, учням і педагогам нових успіхів і процвітання.

Із подарунками на свято завітали заступник міського голови Ольга Боровська та начальник управління освіти Аліна Твердохліб, яка також є випускницею школи №1.

«Лише найтепліші спогади у мене пов’язані із навчанням у школі №1. Світлі коридори, розкішні сходи, спортивний майданчик, велика паркова територія для відпочинку і розваг, а також – світлі і найкращі педагоги», – ділилася спогадами очільниця освітньої галузі Жмеринської громади Аліна Твердохліб.

Заступник міського голови Ольга Боровська подякувала педагогам за їхню працю, таланти, уміння зацікавити дитину до знань.

Почесні гості вручили директору подарункові сертифікати на придбання нового телевізора для першокласників та набору спортивного обладнання для гри в бадмінтон.

Авторські поетичні вітання від учителя української мови Віталія Оніщишена, спільне виконання пісні для рідної школи, а також запальний танець від учнів та директора школи – усе це змушувало подумки переноситися у шкільні роки і згадувати найприємніші моменти за шкільними партами.

На святковій лінійці кожен учень співав знайому усім пісню «Happy birthday, рідна школо», і мав змогу скуштувати святковий пиріг.

Директор школи Сергій Шмаль і заступник директора Олена Скворцова запалили святковий феєрверк і запросили усіх до частувань.

За матеріалами – Жмеринка City

    Author