TAGS: ремонтЦПР

У Центрі позашкільної роботи розпочали капітальний ремонт підлоги та сцени. Проєкт передбачає збільшення сцени близько на 2 метри та заміну підлоги на спеціальне покриття.

Актова зала Центру позашкільної роботи часто стає осередком культурного життя нашого міста. Тут проходять загальноміські заходи, урочисті події та творчі фестивалі. Більше 500 юних жмеринчан щодня відвідують гуртки і займаються творчістю у цій будівлі. Однак мала сцена не давала можливості виступати творчим колективам у повному складі, і батьківський колектив звернувся до міської ради.

«Батьки вихованців ЦПР звернулися до мене з проханням збільшити сцену, адже під час гімнастичних виступів для дітей виникають незручності та небезпека травмування, – розповів секретар міської ради Юрій Світлак, – Тому ми прийняли рішення збільшити сцену і замінити підлогу в залі».

Майже на 2 метри фахівці ТОВ «Будівельник ТТ» збільшать сцену, і забезпечать спеціальне покриття для хореографічних виступів. На підлозі зали після стяжки та гідроізоляції нижньої частини стіни, яка страждає від грибка, облаштують нове покриття.

На усі роботи з бюджету міста витратять 770 тисяч гривень.

За матеріалами – Жмеринка City.

Залишити відповідь