TAGS: Олімпіадишколи

З 10 листопада згідно Наказу МОН від 02.08.2018 № 849 розпочато проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів. У місті Жмеринка учні перевіряли власні знання з 14 дисциплін. Організатори підкреслюють, що всі предметні олімпіади пройшли згідно положення, без порушень та апеляцій.


За результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних учнівських оліміад, був складений рейтинг шкіл:

1 місцеНВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей” (директор Кочура О.В.) які у загальному заліку мають 46 призових місць із сумою 430 балів.
2 місцеЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (директор Білан Т.Л.) які здобули 37 перемог, отримавши у підсумку – 350 балів.
3 місце посів – НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія” (директор – Когут Ю.М.), заклад виборов 31 призове місце із 300 балів у рейтингу.

Інші навчальні заклади також показали високий рівень підготовки власних учнів.

Слід зазначити і здобутки учнів. Так, із загального рейтингу, особливо відмітились такі школярі.

Алла Цюзь – учениця 10 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів ліцей” здобула найбільшу кількість призових місць серед учасників міста, додавши у рейтинг освітнього закладу 75 балів. На міському етапі Всеукраїнських олімпіад дівчина показала ґрунтовні знання і отримала 5 перших місць з біології, англійської, української мови і літератури, історії та правознавства.

2 місце із сумою 45 балів кожен, розділили вихованці ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:
Богдан Войтович – 9 клас. У здобутку юнака першість на олімпіаді з хімії, 2 «срібла» з біології і правознавства, та 2 «бронзи» із математики і географії;
Катерина Коваль – учениця 11 класу перемогла (1 місце) в олімпіадах із фізики, географії і правознавства.

Закривають рейтинговий список учнів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» із 35 балами (3 місце):
Олена Кес – учениця 9 класу, у скарбничці якої 1 місце із англійської мови та два 2-х місця із української мови, літератури і географії.
Михайло Головачьов – 10-тикласник проявив себе на олімпіадах із інформатики, інформаційних технологій і математики (2-гі місця), та фізики здобувши 3 місце.

Пишаємось нашою талановитою молоддю, та бажаємо перемог на ІІІ етапі змагань, а учасникам, які не зайняли першості не засмучуватись, а з новими силами і знаннями проявити себе на наступних конкурсах.