TAGS: оголошеннятурнір

До 21 лютого триває реєстрація на VII Всеукраїнський бізнес-турніру “Стратегія фірми–2020” для педагогів та учнів 7-11 класів/учнів коледжів, профтехів й студентів університетів.
Масштабне дистанційне змагання з управління smart-підприємствами та прийняття управлінських рішень розпочнеться з 18 лютого і триватиме до 10 квітня .

Кожен учасник турніру створює власну компанію в середовищі турніру, бізнес-симуляторі ViAL+. Завдання — вивести підприємство в лідери ринку, досягнувши найкращих показників у порівнянні з компаніями конкурентів (інших учасників). Це дозволяє сформувати компетентність підприємливості, “м’які навики”. Переможець визначається автоматично, за комплексним рейтингом програми-симуляції.

Участь у будь-якій лізі “Стратегії фірми”, включаючи Учнівську, Студентську та Лігу наставників для вчителів і викладачів, є абсолютно безкоштовною. Команди батьків і дітей можуть стати учасниками групової Сімейної ліги. Турнір проводиться в декілька етапів: відбірковий (основний), півфінал, очний фінал. Переможці та фіналісти отримують почесні грамоти і призи від організаторів.

Додаткової підготовки від учнів і вчителів не вимагається. Кожен учасник зможе самостійно розібратися (за умови середнього рівня комп’ютерної грамотності).

Турнір проходить за ініціативи й патронату Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Компанії інтелектуальних технологій, представників бізнесу.