TAGS: пробне зно

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, учням що зареєструвались на пробну сесію ЗНО-2020 15 та 17 червня не варто приходити до пунктів тестування.

Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.

Це пов’язано із ухваленням Кабінетом Міністрів 12 червня постанови, відповідно до якої внесено зміни у підпункті 4 пункту 3 Постанови №392, за якою пробне ЗНО виключено із переліку заходів проведення яких дозволено у період карантину.

З огляду на ситуацію, що склалася, УРЦОЯО пропонує пройти тестування у запланований період, але вдома.
  • 15 (понеділок) та 17 червня (середа) об 11:00 учасники можуть зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури та із дисципліни, яка була обрана для проходження пробного ЗНО.
  • До 19 червня (п’ятниця) унести свої відповіді до сервісу визначення результатів та отримати власний бал за тестування.

Рекомендуємо, під час роботи із тестовим зошитом  намагатись дотримуватися часових меж і не відволікатися.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете у відео:

Також наголошуємо, що експерти УЦОЯО розберуть кожне завдання та нададуть пояснення на запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

Залишити відповідь