TAGS: оголошення

З 03 січня розпочалась реєстрація на проходження пробного ЗНО. Метою тестування є ознайомлення бажаючих із процедурою і порядком проведення зовнішнього оцінювання, змістом та структурою зошита. Жмеринчани можуть ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ до 24 січня на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Проходження тестування є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Вартість участі в одному пробному зовнішньому оцінюванні складає 150 грн.

Оплату послугу можна в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 27 січня 2020 року (включно).

У день проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

В 2020 році пробне ЗНО відбудеться:

  • 21 березня 2020 року – з української мови і літератури;
  • 28 березня 2020 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії (на вибір).

Наголошуємо, що пробне зовнішнє оцінювання є важливою складовою підготовки до основної сесії.

Увага! Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.