УКРАЇНА 
 ЖМЕРИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 Управління освіти


 НАКАЗ 

№17 

27 січня 2020 р.

Про забезпечення участі в
обласній олімпіаді з історії

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, зважаючи на рішення оргкомітету та журі II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії про участь в обласній олімпіаді з історії учнів м. Жмеринки, керуючись чинним «Положенням» МОН України про проведення учнівських олімпіад,

НАКАЗУЮ:

  1. Директорам НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» – Кочурі О.В., ЗОШ І-ІІІст.№4 – Бігун М.Й., НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» – Когут Ю.М. забезпечити участь членів міської команди в III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка відбудеться 02.02.2020р. у м.Вінниця на базі КЗ «ЗОШ І-ІІІст.№22 Вінницької міської ради» початок о 9.00 год., таких учнів:
  • Гаврілову Софію – 9 клас ЗОШ І-ІІІ ст.№4,
  • Павлюк Наталію – 10 клас НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»,
  • Хохлова Юрія -11 клас НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».
  1. Відповідальність за безпеку життя та здоров’я дітей при супроводі покласти на вчителя історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» – Назарінського Руслана Олеговича.
  2. Вчителю історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» Назарінському Руслану Олеговичу провести інструктаж з учнями з техніки безпеки, ознайомити з правилами поведінки під час поїздки та в дорозі.
  3. Централізованій бухгалтерії управління освіти (Гладка В.О.) провести оплату вчителю згідно чинного законодавства, а учасникам олімпіади оплатити проїзд відповідно до міської програми «Обдаровані діти».
  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу методичним кабінетом управління освіти Заграй С.М.

Аліна ТВЕРДОХЛІБ

Начальник управління освіти