TAGS: ЗаконодавствоРішення міської ради

 УКРАЇНА 
 ЖМЕРИНСЬКА МІСЬКА РАДА 
 ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 


 РІШЕННЯ №1015 

57 сесія 7 скликання 

від 27 лютого 2020 р.
м. Жмеринка

Про проведення конкурсу на визначення
опорного закладу освіти Жмеринської міської
об’єднаної територіальної громади Вінницької області

Відповідно до ст.13 Закону України «Про освіту», Положення про освітній округ і опорний  заклад освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. №532  та з метою   забезпечення рівного доступу до якісної освіти й умов навчання дітей по всій Жмеринській міській  об’єднаній територіальній громаді, формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада вирішила :

1. Провести конкурс щодо визначення опорного закладу освіти серед   закладів загальної середньої освіти  Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області  з 01.03.2020 р. по 13.03.2020р.

2. Провести конкурс відповідно до затверджених умов проведення конкурсу на визначення  опорного закладу освіти Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 55сесії 7 скликання Жмеринської міської ради Вінницької області «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади» №977 від 19 грудня 2019 року.

3. Утворити конкурсну комісію з визначення опорних    закладів  загальної середньої  освіти. (додаток 1)

4. Конкурсній комісії з  проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Жмеринської ОТГ розмістити оголошення про початок  та проведення конкурсу  із встановленням строків на підготовку, подання заявок та визначення переможців конкурсу на офіційних сайтах  управління освіти  та Жмеринської  міської ОТГ.

5. Управлінню  освіти Жмеринської міської    ради   довести до відома керівників   закладів загальної середньої  освіти умови проведення конкурсу.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді фізкультури  і спорту.(Калінська О.М.)

Юрій СВІТЛАК

Секретар міської ради