УКРАЇНА 
 ЖМЕРИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 Управління освіти


 НАКАЗ 

№398 

11 вересня 2018 р.

Про призначення відповідального
за постійне оновлення реєстру даних
дітей шкільного віку та учнів

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», «Про інформацію», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» від 13.09.2017 р. №684, рішення виконавчого комітету Жмеринської міської ради від 15.02.2018р. №42 «Про відповідальних за створення та постійне оновлення реєстру даних дітей шкільного віку та учнів та закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти», в зв’язку з перерозподілом посадових обов’язків, з метою забезпечення реалізації права громадян України на здобуття загальної середньої освіти,

НАКАЗУЮ:

  1. Призначити Назарінського Р.О. – методиста методичного кабінету, відповідальним  за   постійне оновлення реєстру даних дітей шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах  території м. Жмеринка.
  2. Завірюсі І.М., методисту методичного кабінету, передати Назарінському Р.О.  відповідний реєстр дітей шкільного віку й учнів на електронних носіях.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача методичним кабінетом Заграй С.М.

Аліна ТВЕРДОХЛІБ

Начальник управління освіти