24 січня Жмеринська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості та управління освіти міської ради підписали Угоду про співпрацю.

У ході підписання Угоди директор Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Когут та начальник управління освіти Жмеринської міської ради Аліна Твердохліб обговорили питання співпраці щодо надання профорієнтаційних послуг школярам та оперативного добору персоналу, відповідно до потреб та вимог роботодавця. Тетяна Когут разом з заступником начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оленою Налуцишеною розповіли про налагодження комунікацій з роботодавцем за допомогою зручних електронних сервісів Служби, можливості укомплектування вакансій шляхом їх розміщення та ознайомлення з унікальною базою резюме шукачів роботи на сайті ДЦЗ та створення нового сервісу – Консультант роботодавця.

Вже не перший рік Центр зайнятості співпрацює з управлінням освіти задля професійного успіху молоді. Фахівці Центру проводять з учнями профорієнтаційну роботу, влаштовують зустрічі, метою яких є привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду, поглиблення знань про світ професій та формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями.