TAGS: ЗЗСО

Відповідно до чинного законодавства завершено процедуру переведення на строкові контракти керівників закладів загальної середньої освіти міста Жмеринка. 22 червня 2020 року міський голова Анатолій Кушнір та начальник управління освіти Аліна Твердохліб підписали контракти терміном на 6 років з директорами ЗЗСО. Документ вступив у силу з моменту його підписання.

Начальник управління освіти А. Твердохліб підписує контракти директорів ЗЗСО

Керівники десяти закладів загальної середньої освіти міста Жмеринка продовжать працювати відповідно до тих умов, які викладені у контракті. Слід зазначити, що у контрактах права і обов’язки керівників викладено з урахуванням законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту».

Вітаємо із цією знаковою подією директорів закладів загальної середньої освіти та бажаємо їм успіху, реалізації усіх планів та задумів.

Сподіваємось, що багаторічний досвід роботи керівників, високий професійний рівень, а саме головне – постійне самовдосконалення як сучасного керівника-менеджера забезпечить внутрішню якість освіти Жмеринської міської ОТГ.

Залишити відповідь