З 1 листопада 2019 року до 28 лютого 2020 року тривав VІ обласний історико-краєзнавчий конкурс серед учнів 9-11 класів «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого».

На обласний конкурс були направленні оригінальні роботи учнів 9-11 класів, які виконувалась у форматі презентації (20-30 слайдів). Всьго до захисту було подано 78 конкурсних робіт (індивідуальних та колективних).  Жмеринку представила учні 4 шкіл міста: НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», ЗОШ І-ІІІ ст.. №4, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» та ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

За результатами засідання конкурсної комісії, видано наказ Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 24.04.2020 р. №155 згідно якого однією із переможниць конкурсу стала учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. –гімназія» АДІЛЬ МАРІЯ (учитель Назарінський Р.О.).

Школярка нагороджена Дипломом ІІ ступеня за роботу «1932-1933 ЧОРНІ РОКИ ЖМЕРИНЩИНИ: ОКРЕМІ РЯДКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТРАГЕДІЇ» у номінації «Історія краю міжвоєнної доби в умовах більшовицького режиму». Вітаємо Аділь Марію із перемогою.

Крім того, за активну участь в VІ обласному історико-краєзнавчому конкурсі нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації наступних учнів:

  • Буран Анна учениця 11Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учитель Федорчак Т.К.)
  • Мідяна Вероніка учениця 10А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (Ніколашина Л.І.)
  • Осовська Вікторія ученицю 11Б-л класу та Хохлов Юрій учень 11А-л класу  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (учитель Кочура О.В. та Пажетнова Т.С.)

Усі вчителі нагороджені подяками Департаменту освіти і науки за підготовку учасників конкурсу «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого».

Нагадуємо, у 2019 році Жмеринка також здобула перемогу на зазначеному конкурсі. Шульган Павліна – учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” отримала диплом І ступеня.