Шаповалюк Юлія Юріївна.

На  професійному конкурсі  « Учитель року-21.» в номінації «Математика» місто Жмеринку достойно представляла вчитель математики ЗЗСО І-ІІІст.№2, вчитель І категорії Шаповалюк Юлія Юріївна.

Педагог  закінчила  Вінницький        педагогічний університет   2007 році. Магістр.В  ЗЗСОІ-ІІІст.№2 Юлія Юріївна працює  з 2007 року. Педагогічний стаж 13 років.

    Вона завжди в творчому пошуку.  Досконало володіє методикою викладання математики,інноваційними   педагогічними технологіями, інформаційними технологіями. Вільно працює з інтернет-ресурсами  проведення уроків. Залучає учнів до виконання творчих завдань,виховує любов і повагу до математики . Вона започаткувала  і веде  в закладі гурток Робототехніки.

      Упродовж  18-22.01.2021 р.   У  КВНЗ ВАБО відбувся  І тур конкурсу,в якому взяли участь 32 вчителя  математики  зі всіх районів Вінницької області.    Конкурсні випробування   включали в себе тестування  з предмету,написання  контрольної  роботи,а найцікавішим завданням було проведення дистанційного уроку  на задану тему з членами  журі конкурсу. Контрольну  роботу учасники виконували  в режимі  онлайн, за їх роботою спостерігали члени журі конкурсу.

За підсумками І туру  Шаповалюк Ю.Ю. пройшла на ІІ тур .

01.02.21 р. педагог взяла участь в ІІ етапі конкурсу, в якому пройшла методичний практикум ,що  мав на меті демонстрацію учасником методичної компетентності,  розробила методичні матеріали до уроку і захистила свою роботу перед членами журі.

Робота Юлії Юріївни  отримала  гідну оцінку журі конкурсу «Учитель  року-21» – ПЕДАГОГ ПОСІЛА ПОЧЕСНЕ  ІV  МІСЦЕ  серед 12 учасників ІІ туру.

Освітяни Жмеринщини щиро вітають Юлію Юріївну з гарним результатом!

За матеріалами – ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТ. №2

    Author