Барбекю фестиваль та телеміст з локаціями у різних куточках міста: педагогічна (НЕ) конференція у Жмеринці

Про здобутки та досягнення, плани на майбутнє, вектори розвитку та інноваційне викладання говорили 30 серпня на головній події року для освітян громади – серпневій педагогічній (НЕ) конференції. А ще педагоги працювали на 15 цікавих локаціях у різних куточках міста, через телеміст заслухали звіт начальника управління освіти та дегустували смачні страви на справжньому Барбекю Фесті.

Провели педагогічну (НЕ) конференцію традиційно на базі школи №1. Цьогоріч на захід завітали освітяни з кожного освітнього закладу усієї Жмеринської міської територіальної громади.
Перед початком роботи усі учасники (НЕ) конференції пройшли онлайн реєстрацію, а потім смакували каву та спілкувалися з колегами у дружній невимушеній атмосфері.

Основна сесія проходила у школі №1, а інші локації долучилися до (НЕ) конференції онлайн через телеміст з різних освітніх закладів міста.

Цього дня привітати педагогічну спільноту з початком нового навчального року завітали міський голова Анатолій Кушнір та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Боровська.
«Я з великою повагою ставлюсь до освіти, адже знаю, що у стінах освітніх закладів виховується майбутнє покоління, заради якого проводяться такі не прості реформи. Після об’єднання до нас долучились нові освітні заклади. Ми обов’язкового будемо дослухатися до їх порад, намагатимемося поліпшити умови, щоб до сіл поверталася молодь, а школах навчалося якомога більше дітей», – мовив Анатолій Кушнір, а також висловив надію, що у новому навчальному році діти навчатимуться офлайн, за партами у школах.
«Я дякую вам, що ви якнайкраще підготували заклади освіти до нового навчального року. За те, як ви навчаєте, як розвиваєтесь, за те, що кожна дитина щаслива, що їй є куди йти навчатися, а кожна мама спокійна за свою дитину. Мені хочеться закликати вас дбати про своє здоров’я, про здоров’я своїх дітей, вихованців та учнів. Будьмо всі здорові, а у новому році я бажаю вам, щоб діти давали якісні показники зі ЗНО, а педагоги були задоволені результатом своєї роботи», – акцентувала Ольга Боровська.
«Шановні педагоги, я хочу подякувати вам за вашу невтомну працю. Я розумію, що ви віддали серце і душу дітям, ви віддали педагогічній справі усе своє життя. Нехай ті роки, які ви працювали в закладах освіти завжди будуть приємними спогадами в вашому житті. А ми будемо пам’ятати вас завжди. Ви професіонали з великої літери. Низький уклін вам за працю, за розуміння, за терпіння, за мудрість, за відданість. Нехай завжди щастить вам у вашому житті», – говорила начальник управління освіти Аліна Твердохліб.
Випускників 2021 року, які отримали найкращі результати під час проходження Зовнішнього незалежного оцінювання, нагородили грошовими винагородами. Хтось завітав забрати винагороду особисто, а винагороди інших отримали директори шкіл.

Основні акценти 2020-2021 навчального року

Про акценти та цікаві факти в освітній галузі за 2020-2021 навчальний рік, а також про перспективи розвитку освіти Жмеринської міської територіальної громади розповіла начальник управління освіти Аліна Твердохліб. В пріоритеті освітян на 2021-2022 навчальний рік – якісна та доступна освіта

В пріоритеті освітян на 2021-2022 навчальний рік – якісна та доступна освіта

«У 2020-2021 навчальному році ми відкрили перший у Вінницькій області Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Для здійснення підвезень до Опорного ЗЗСО №6 за рахунок державної субвенції шляхом співфінансування придбали перший шкільний автобус. Цьогоріч заклади освіти міста отримали фінансову автономію та використовують програму міжнародного зразка для автоматизації процесів обліку та управління ISpro. В березні ми відкрили сучасну ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами в Опорному ЗЗСО№5, а в серпні подібну кімнату відкрили у школі №1. В рамках державної програми «Велике будівництво» завершили будівництво 2-го корпусу ЗДО №7 «Ромашка». 1 млн. 330 тис. грн. ми витратили на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, пристосувань для навчальних кабінетів. 6 педагогів нашого міста успішно пройшли всі етапи сертифікації та отримали 20% щомісячної доплати до посадового окладу. У нас вперше провели фінансовий аудит ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами. А ще за цей навчальний рік освітяни громади освоїли нові технології управління та навчання, як звичайного, так і дистанційного», – акцентувала Аліна Твердохліб.

Крім того, Аліна Петрівна обговорила рейтинг закладів освіти 2021 року у Вінницькій області з Зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, Опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 у рейтингу посів 43 місце, ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – 53, Опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 – 65, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 – 87, ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 – 118, Мартинівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 138, ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 – 161, Кармалюківський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 168, ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.О.Забаштанського – 179, а Почапинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. – 261.

Обмін досвітом на локаціях

Заступник директора інституту педагогіки Національної Академії Педагогічних Наук України Тетяна Засєкіна розповіла директорам освітніх закладів та педагогам природничих наук про Інтеграцію в шкільній природничій освіті.

Про нові методи навчання «нових» дітей говорили представники дошкілля з методистом відділу дошкільної освіти «Вінницької академії безперервної освіти» Галиною Колосінською, а ще навчалися інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології в освітній процес з завідувачем відділу координації методичної роботи «Вінницької академії безперервної освіти» Юлією Конфедрат.
Вчитель початкових класів школи №1 Світлана Ододюк розповіла педагогам про оцінювання досягнень здобувачів освіти 1-4 класів Нової Української Школи та методику проведення та проходження сертифікації вчителями початкової ланки.

Різноманітні смаколики на спражньому Барбекю фестивалі

Люля-кебаб, різноманітні види шашлику, теплі ковбаски, лаваш, фрукти, овочі та напої на будь-який смак куштували учасники педагогічної (НЕ) конференції по закінченню лекцій на справжньому Барбекю Фесті, а також ділилися враженнями від заходу та фотографувалися на згадку.

За матеріалами – Жмеринка.City

    Author