TAGS: ЗДОЗДО №2методичне об'єднання

Працівники дитячих садочків міста зібралися 28 травня на спільне методичне об’єднання, яке організували у нетрадиційній формі батлу із назвою «Педагогічні технології у практиці Вашого закладу».

У ході роботи освітяни презентували міні-проекти з технологій навчання, які використовують у власній роботі. Представники закладів дошкільної освіти у цікавій формі представляли різні форми роботи з дітьми та розміщували логотипи результатів на імпровізованій карті інновацій системи Жмеринського довкілля.

Методист управління освіти Алла Шамрай здійснила аналіз роботи за попередній рік і акцентувала увагу педагогій на інноваційних підходах до навчання. Начальник управління освіти міської ради Аліна Твердохліб подякувала усім працівникам дитячих садочків за їхній вклад у розвиток дітей, за естетичний смак, творчий пошук та постійне прагнення до саморозвитку.

Звісно, не обійшлося цього дня без виступів найголовніших гостей святкової зустрічі – вихованців садочку №2 «Калинка». Гучними оплесками педагоги дякували дітям за яскраві творчі номери.

Цього дня працівники дошкільної галузі освіти мали змогу обмінятися досвідом із пріоритетними напрямками роботи щодо зміцнення і збереження фізичного розвитку дітей, виховання загальнолюдських чеснот, обдарованості, естетичного та інтелектуального розвитку та інших аспектів.

Основним лейтмотивом виступів було твердження, що сьогодні діти – відкриті, комунікабельні, розкуті, які прагнуть бачити вихователя сучасним, креативним, таким, що вміє зацікавити і повести за собою.

Під час огляду презентацій присутні мали змогу дізнатися думку перехожих жмеринчан про те, яким має бути сучасний вихователь. Опитування підготували творчі педагоги ЦПР Ольга Горбань та Тетяна Шевченко.

Атмосферу заходу передаємо у відео:

За матеріалами: Жмеринка City