TAGS: ЗЗСОметодичне об'єднання

Затишна атмосфера, чудове арт кафе,  сквер на березі озера… Це не святкування і не прогулянка – це міське (не)методоб’єднання вчителів природничих наук. Викладачі географії, біології та хімії ЗОШ № 6 створили для колег з інших шкіл незвичайний простір для плідної співпраці, розпочавши зустріч позитив-увертюрою.

Вчитель географії та ЗДВР Посвалюк Тетяна привітала гостей (методиста управління освіти Бондар Тамару, учителів природничих наук усіх шкіл міста),  акцентуючи увагу на динамічних змінах у роботі педагогів в зв’язку із реформою освіти.

З  темою семінару (“Уроки на природі: інноваційний аспект у контексті нової української школи“) пов’язано місце зустрічі, адже кому, як не учителям природничого циклу, найближча ця тема. Рухливу ігрову справу “Знайди веселку” провела Самелюк Валентина (учитель географії) із щирими побажаннями усім барвистого життя.

Методичний меседж розпочався презентаційним виступом “Уроки під блакитним небом” (Посвалюк Тетяна), у якому було висвітлено особливості уроків на природі та їх користь. Усі учасники семінару взяли участь у дослідницькому ансамблі “Тет-а-тет” із використанням методу “Ореn spase“, взявши участь у пошуку скарбів (матеріалів для ручної роботи) по затишній території скверу.

Після топографічної хвилинки учитель біології та хімії Власенко Інна провела педагогічний «HAND MADE», під час якого гості мали можливість власними руками створити шедеври із природного матеріалу.

Бадьору та цікаву вправу ” Відгадай, класифікуй, презентуй” активувала Траченко Світлана (викладач біології), а Власенко Інна презентувала хімічні експерименти “Чарівні кульки” та “Кольорова симфонія“.

Під час фініш-конверзації присутні мали змогу переглянути світлини (не)методоб’єднання та поглянути на себе у процесі роботи.

Креативні форми роботи, незвичне для семінару місце, затишний сквер – усе це служило великій справі: спрямовувати педагогів природничого циклу на створення нового яскравого нестандартного освітнього процесу!