«STEM в образотворчому мистецтві – інноватика в сучасній освіті»-така тема зібрала учителів образотворчого мистецтва на міському методичному об’єднанні,яке відбулося 20.02.19 р. на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».

На засіданні були присутні вчителі образотворчого мистецтва загальноосвітніх закладів міста, методист управління освіти Алла Шамрай   та адміністрація закладу.

Метою заходу було ознайомлення колег із методами і формами реалізації   STEM –освіти, яка сприяє здатності учнів творчо мислити на уроках образотворчого мистецтва .

Учитель образотворчого мистецтва   НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей», Ольга Барцицька , розпочала теоретичну частину із виступу про освіту майбутнього-напрямок STEM, який розкриває нові можливості розвитку образотворчого мистецтва, дає цілісне сприйняття світу.

Практичний психолог Вікторія Гагалюк   провела вправу з арт-терапії «Створи портрет», у результаті якої учасниками методичного об’єднання було виконано та презентовано портрет, виготовлений  із зображень фруктів та овочів.

В рамках майстер-класу  Ольга Барцицька   познайомила  присутніх із технологією виготовлення народної іграшки з повітряного пластиліну. Кожному учаснику була надана можливість створити власноруч іграшку. Така іграшка-це не просто чергова забавка для дитини,а й оберіг,що акумулює в собі любов,тепло і турботу.

Під час заходу Ольга Олександрівна  провела тест за методикою американського психолога Торренса   на креативність, що допомогло учасникам визначити наскільки вони креативні.

По завершенню методичного   об’єднання, вчителі образотворчого мистецтва обмінялися враженнями та подякували за креативну підготовку.

 

Залишити відповідь