📜 Директор ліцею Михайло Бігун вручив випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та побажав впевнено крокувати до своїх мрій. Теплі слова привітання адресувала начальниця управління освіти Жмеринської міської ради та мама випускниці Аліна Твердохліб, яка побажала дітям щасливої долі, миру й успішного життєвого шляху під мирним українським небом. 💙
🇺🇦 Особливо зворушливим став момент, коли випускники подарували рідному ліцею український прапор із підписами своїх татусів-захисників. Цей символ став щирим нагадуванням про тих, хто сьогодні боронить Україну, щоб наші діти могли навчатися, мріяти й будувати своє майбутнє. По завершенню заходу діти поклали квіти до портретів Героїв, які полягли за нашу свободу. 🕊
👩🏫 Разом із класною керівницею Людмилою Васютинською одинадцятикласники пройшли важливий етап свого життя, залишивши у стінах школи безліч теплих спогадів, дружби та спільних перемог. 💛
💃 Ніжний випускний вальс, щирі обійми з рідними, слова вдячності вчителям і світлини на згадку назавжди залишаться у серцях випускників. 📸
🌈 Нехай попереду на кожного з них чекає щаслива дорога, великі звершення і мирне українське небо! 🚀
🌐 Більше фотографiй за посиланнями:
📎 https://www.facebook.com/share/p/1BnWjYEdf3/
📎 https://www.facebook.com/share/p/1DCMb2Ppyg/









🏫 Управління освіти Жмеринської міської ради
🏫 Жмеринська газета
👤 Аліна Твердохліб
