22 січня 2021 року, проходило останнє конкурсне випробування І етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика» «Контрольна робота». Випробування складалось з двох частин і дасть можливість кожному учасникові конкурсу продемонструвати особистий рівень знаннєвої складової професійної компетентності

За загальною кількістю балів, одержаних під час двох конкурсних випробувань відбіркового етапу («Дистанційний урок» та «Контрольна робота») було визначено 12 учасників ІІ етапу другого туру конкурсу.

25 січня було оголошено переможців відбіркового етапу, які продовжили змагання у ІІ етапі другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Математика».

26 січня 2021 року завершився І етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література».

У випробуванні «Дистанційний урок» учасники конкурсу мали змогу продемонструвати педагогічну майстерність з організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

Формат випробування передбачав проведення фрагменту уроку (було надіслано відеозаписи) за створеною технологічною картою (тему і клас кожен учасник обирав самостійно). Технологічна карта мала відображати тему, мету та завдання уроку; етапи уроку; діяльність вчителя та учнів на кожному етапі уроку; електронні освітні ресурси (ЕОР), що використовуються на уроці або під час самостійної роботи учнів; способи оцінювання діяльності учнів та форми зворотного зв’язку. Члени журі оцінювали фахове знання предмета, методичну компетентність; спрямованість на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень; реалізацію наскрізних змістових ліній; активізацію пізнавального інтересу учнів, стимулювання самостійності та організація самостійної діяльності; організацію навчальної взаємодії та зворотного зв’язку; урахування освітніх потреб учнів, диференціацію навчальних завдань; доступність та якість дидактичного, ілюстративного, інструктивного матеріалу; доцільність вибору цифрових технологій, раціональність використання мультимедійних технологій, ЕОР, інтерактивних вправ.

10 учасників, які за підсумками І етапу набрали найбільшу кількість балів, буде запрошено продовжити змагання у ІІ етапі другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література».

За матеріалами – Вінницька академія неперервної освіти 

«Учитель року – 2021» у номінації «Математика»

«Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література»

    Author