КОМАНДА ЖМЕРИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 – ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» З ОРІЄНТУВАННЯ

Посеред мальовничої природи міського парку кращі з кращих команд 4-х громад Жмеринського району змагалися 29 квітня за звання чемпіонів у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування.

Змагання розпочалися із виконання Державного Гімну України у виконанні міського духового оркестру та шанування пам’яті усіх захисників, які загинули за незалежну і вільну Україну.

Участь у змаганнях взяли найсильніші команди Жмеринської громади (ліцей №1), Барської громади(Митківська гімназія), Шаргородської громади (Шаргородський ліцей №2) та Северинівської громади (Чернятинська гімназія).

Змагалися учні 5-7 класів.

З вітальними словами до дітей і їхніх керівників звернулися начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал та заступник Жмеринського міського голови Ольга Боровська.

На позитив учасників змагань зарядив улюблений Пес Патрон: діти зробили разом розминку та фотографувалися на згадку.

Головний суддя змагань Володимир Солодкий нагадав правила безпеки під час змагань на всіх етапах. За допомогою карти та компаса діти намагаються якнайшвидше знайти вказані на карті контрольні пункти і подолати зазначений маршрут.

Кожен учасник отримав спеціальні чіпи, які автоматично зчитували номер учасника і його місце знаходження. Уся інформація автоматично передавалася до електронної бази на ноутбуці, і судді мали змогу контролювати час і проходження маршруту спортсменів.

Завдяки цьому виду змагань діти вміють «читати» карти, визначати своє місцеположення відносно сторін горизонту та потрібного напрямку руху, тренують вміння витримувати цей напрямок на шляху за допомогою різноманітних природних орієнтирів та предметів.

У підсумку І місце виборола команда Жмеринського ліцею №1 «Туркул», ІІ місце підкорила команда Шаргородського ліцею №2, ІІІ місце посіла Чернятинська гімназія.

Переможці і призери одержали іменні кубки, медалі та грамоти.

Начальник Жмеринської військової адміністрації Інна Цимбал привітала всіх учасників, переможцям побажала успіхів на обласному етапі, а також подякувала тренерам і педагогам, які тренують дітей до змагань і готують до життя.

Отож, на обласному етапі рідну Жмеринку представлятиме команда Жмеринського ліцею №1 «Туркул» на чолі із тренером Володимиром Солодким! Вітаємо і тримаємо кулачки!