Вони лише 4-класники, а ними вже пишається не лише увесь ліцей, а й вся Жмеринська громада. Команда «Інтелектики» ліцею №5 завдяки своїм знанням та наполегливості гідно представила Жмеринську громаду в інтелектуальному конкурсі-турнірі «Всеукраїнська шкільна ліга QUIZ. Діти». Ці юні розумники стали абсолютними переможцями, здобувши І місце, золоті медалі та кубок.
Спонсорами піднесеного настрою та незабутніх вражень були зіркові ведучі, учасники «Ліги Сміху» – Олександр Теренчук та Олександр Степаненко.
Інтелектуальний турнір відбувся 23 квітня у Сосонському ліцеї Вінницької області. Участь у заході взяли команди учнів 14-ти закладів освіти Вінниччини. До складу переможної команди Жмеринського ліцею №5 «Інтелектики» увійшли: капітан команди: Похолюк Вікторія та учасники: Арабаджи Вероніка, Левченко Поліна, Здоровань Даня, Веденко Марк, Гуров Микола.
Діти навчаються за програмою «Інтелект України»
Підготувала дітей до змагань класний керівник Віра Блащук.
Автор: Фото Жмеринка.City
За словами Віри Сергіївни, в її класі усі діти навчаються добре, втім для участі потрібно було обрати лише 6 учасників, тож відбір проводили колективно.
Автор: Фото Жмеринка.City
«Ми зробили опитування, кого вони вважають найрозумнішими у класі. Саме за опитуванням і голосуванням була обрана наша команда. Наша команда «Інтелектики достойно представила Жмеринську громаду, бо ми навчаємося гарно, працюємо гарно, вміємо працювати в команді. Таких результатів вдалося досягти завдяки тому, що наш клас вже четвертий рік навчається за програмою «Інтелект України», – розповідає класний керівник 4-В Віра Блащук.
Автор: Фото Жмеринка.City
Інтелектуальна гра проходила у 3 етапи, під час яких учасники відповідали на питання з різних галузей знань про Україну, її побут, географію, мову тощо. Команда «Інтелектики» правильно відповіла на абсолютно усі запитання вікторини.
«Найлегшим запитанням було, яку страву в Україні вважають національним надбанням? Варіанти відповіді: вареники, пампушки та борщ. Звісно, ми відповіли борщ», – ділиться своїми враженнями капітан команди «Інтелектики» Вікторія Похолюк
Автор: Фото Жмеринка.City
Ліцеїсти в один голос розповідають, що особливої підготовки їхня команда не потребувала, адже протягом 4-х років вони отримували поглиблені знання з усіх предметів під час навчання за програмою «Інтелект України».
Автор: Фото Жмеринка.City
За словами директора ліцею №5 Юлії Когут навчальний заклад вже протягом 8-ми років впроваджує у свою роботу цей проєкт й пишається його результатами.
«Діти в цьому класі вивчають науки за спеціально розробленими посібниками. Над створенням цих підручників працювали педагоги, психологи, медики й інші фахівці для того, щоб не перевантажувати дітей і, звичайно, щоб вони отримували міцні знання. Сама назва «Інтелект України» говорить про те, що метою проекту є підготовка інтелектуально-розвинених освічених громадян України в майбутньому. Дітки, які навчаються за цією програмою, демонструють кращі знання порівняно із своїми однолітками. Вони вміють говорити, вміють висловлювати свою думку, відстоювати свої права. Тому я вважаю, що цей проект дуже цікавий, потрібний та важливий», – каже Юлія Миколаївна.
Та якщо до інтелектуальних питань особливої підготовки ніхто не потребував, то як впоратися з хвилюванням – у кожного власний рецепт.
Автор: Фото Жмеринка.City
«Коли я хвилююсь, то беру кубик-Рубика. Він мені допомагає. Моя порада тим хто хвилюється – взяти його і дуже швидко складати», – ділиться власним рецептом заспокоєння Марк.
Втім, після оголошення результатів – усі хвилювання залишилися позаду. І юні інтелектуали знову стали звичайними дітьми.
«Коли ми отримували кубок і нам сказали, що ми переможці ми стрибали від радості! Були дуже щасливі та задоволені. Перемогли, пораділи і поїхали святкувати у Макдональдс», – згадують свої емоції переможці.
Радіє успіхам учнівської молоді начальник управління освіти Жмеринської міської ради Аліна Твердохліб.
Автор: Жмеринка.City
«Ми пишаємося нашою молоддю, яка демонструє високі знання в інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, спортивних турнірах. Ми стоврюємо сучасний освітній простір для розвитку дітей і бачимо чудові результати. Ліцеїсти надали 36 правильних відповідей на всі 36 запитань, не зробивши жодної помилки. Це відмінна робота і дітей і їхнього педагога Віри Блащук. Дякую! Пишаємося!»
Ділиться власним відкриттям майбутній науковець Марк
Перемога в інтелектуальному турнірі не лише додала учням впевненості у власних силах, а й надихнула на нові досягнення і навіть наукові відкриття.
«Після цього конкурсу я захотів щось нове придумати. Я почав шукати якісь числа й шукати між ними щось спільне і я вивів новий закон: добуток однакових чисел на один більше, ніж добуток його сусідів», – ділиться власним відкриттям майбутній науковець Марк.