ІНТЕРАКТИВНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ STEM-ОСВІТИ ЗАКУПИЛИ ДЛЯ ШКОЛИ №2

Перший день після канікул зустрів учнівську молодь школи №2 у Жмеринці приємною звісткою: заклад отримав сучасне мультимедійне обладнання – інтерактивні панелі для STEM-освіти. Нове обладнання придбали в рамках урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів», і його вже в перший день облюбували як діти, так і педагоги.

«Розв’язувати задачі і різні завдання на новій дошці набагато краще, адже тут усе нагадує наші мобільні телефони і планшети», – розповідають 9-класники Віка і Міша, а ще з посмішкою додають: «І цікавіше працювати на такій панелі, бо це ж не просто дошка з крейдою!».

Від нових інтерактивних панелей в захваті і педагоги. Кажуть, що завдяки новому обладнанню вдасться легше організовувати урок в доступній формі, яка зацікавить дитину до пізнання. Сенсорна дошка полегшує роботу, адже надає можливість згортати пояснення вчителя і паралельно відкривати відео чи зображення, вмикати звук, а також бачити об’єкти у 3D проекції

«Сенсорна дошка полегшує роботу, адже надає можливість згортати пояснення вчителя і паралельно відкривати відео чи зображення, вмикати звук, а також бачити об’єкти у 3D проекції», – розповідає директорка школи №2 Оксана Кочура.

Інтерактивна робота забезпечується звичайними дотиками пальців, або інтерактивними стилусами, які дозволяють працювати з системою одночасно двом користувачам.

Заступний міського голови Ольга Боровська повідомила, що концепція STEM-освіти передбачає не просто використання інноваційного програмного забезпечення. За цією технологією учні вивчають шкільні науки інтегровано, через практику та вирішення реальних завдань і проблем.

Обладнання придбали за кошти державного бюджету при співфінансуванні з місцевого бюджету.

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб розповіла, що у Жмеринській громаді реалізується одразу три масштабні проекти в рамках урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів»: для школи №2 закупили сучасне інтерактивне обладнання, що є частиною STEM освіти, у школі №5 облаштовують сучасну систему пожежної безпеки, а в Браїлівській школі імені Забаштанського триває капітальний ремонт шкільної їдальні та харчоблоку.

За допомогу у залученні державної субвенції саме на проекти у нашій громаді освітяни висловлюють вдячність народній депутатці Ірині Борзовій.

Під час професійного свята освітян Ірина Борзова вручила сертифікати про перемогу наших проектів і розповіла, що програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, харчоблоків, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

Інтерактивні панелі є частиною STEM освіти, яка дуже популярна в США, Австралії та ряді країн Європи. В Україні вона є принципово новим напрямом вдосконалення навчального процесу в Україні.

За матеріалами – Жмеринка City

    Author