TAGS: ЗНО

З масками та антисептиками випускники цьогоріч складатимуть Зовнішнє незалежне оцінювання в умовах загальнодержавного карантину.

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб, інспектор управління освіти Людмила Щурик та головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управліня Держпродспоживслужби Оксана Біла 23 червня провели перевірку готовності міських закладів для проведення ЗНО.

Стартували з перевірки школи №4

Представник Держпродспоживслужби провела перевірку з відеосупроводом та перевіряла наявність у школі дезінфікуючих та антисептичних засобів, масок, розмітки для дотримання дистанції між учасниками та розмітки між аудиторіями, відповідних інформаційних матеріалів, безконтактних термометрів та інших засобів безпеки для проведення Зовнішнього незалежного оцінювання.

Кількість учасників та працівників не перевищуватиме 340 людей і навчальний заклад має всі відповідні умови аби прийняти таку кількість осіб

Під час перевірки відповідальний за пункт проведення ЗНО, директор школи №4 Михайло Бігун повідомив, що 25 червня максимальна кількість учасників та працівників не перевищуватиме 340 людей і навчальний заклад має всі відповідні умови аби прийняти таку кількість осіб.

«У коридорах та аудиторіях навчального закладу присутні антисептичні засоби та маски, якими можуть скористатися всі присутні. На місцях обробки рук забезпечили дезінфікуючі засоби, рідке мило та паперові рушники у достатній кількості на усі дні проведення ЗНО», – наголосив директор.

По завершенню перевірки Оксана Біла надала висновок про те, що навчальний заклад до проведення Зовнішнього незалежного оцінювання в умовах карантину повністю готовий.

Нагадаємо, що 25 червня школярі та студенти складають ЗНО з математики.

Матеріали і фото – Жмеринка.City