TAGS: оголошенняпідвищення кваліфікацції

Управління освіти Жмеринської міської ради повідомляє, що  Вінницька академії неперервної освіти продовжує надавати освітянам області дистанційні  послуги щодо вдосконалення професійної майстерності відповідно до заявлених освітянами запитів. ( додаток №1 – фахові курси, додаток №2 – тематичні школи професійної адаптації, додаток №3 – тематичні семінари, практикуми, тренінги).

Саме тому звертаємо Вашу увагу, що до реєстрації на фахове підвищення кваліфікації на базі ВАНО допускаються лише ті педагоги, які ввійшли у додаток №1.

Решта педагогів, які обрали собі підвищення кваліфікації за додатками №2 і №3,  повинні підвищувати свій рівень відповідно до обраних тем і реєструватися на сайті ВАНО на сторінці «Реєстрація на школи». Зазначаємо, що на початок карантинних заходів підвищення за додатками №2 і №3 при ВАНО тимчасово припинилося. Станом на червень 2020 року роботу професійних шкіл та тематичних практикумів і семінарів відновлено.

Крім того, ще раз наголошуємо, що відповідальність та контроль за підвищення кваліфікації педагогів покладається на адміністрацію закладів та самих педагогів.