За державні кошти освітньої субвенції у Жмеринці придбали лінгафонний кабінет для опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5.

У школі №5 м. Жмеринка вивчають 4 іноземні мови, і обладнання лінгафонного кабінету допоможе учням якісно вивчати іноземні мови, а саме: англійську, німецьку, польську та китайську мови.

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб під час розмови з педагогами та дітьми розповіла, що давно мріяла придбати сучасне обладнання для вивчення іноземних мов.

Обладнання лінгафонного кабінету допоможе учням якісно вивчати іноземні мови, а саме: англійську, німецьку, польську та китайську мови

«У цьому році ваш заклад отримав першість серед закладів нашої громади за результатами ЗНО, і, я дуже сподіваюся, що це сучасне обладнання зробить процес навчання незвичним, цікавим, захопливим, і допоможе якісно засвоїти нові знання», – акцентувала Аліна Петрівна.

  • Вартість кабінету становить 300 тисяч гривень. До його комплексу входить звукотехнічне, мультимедійне, акустичне обладнання та програмне забезпечення для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб учнів під час уроку та інших користувачів.

Заступник директора Оксана Дацко розповіла, що їхній освітній заклад багато років співпрацює з Корпусом Миру, і волонтери з-за кордону приїжджають до школи та допомагають позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні. Нове обладнання дасть змогу підвищити ефективність навчального процесу та спілкуватися з носіями іноземної мови в умовах карантину навіть на відстані

Лінгафонний кабінет – комплексне рішення для вивчення іноземних мов, яке підтримує режими групової та індивідуальної роботи для учнів різної вікової категорії. Викладач отримує великі можливості не лише для підготовки та викладення матеріалу, але й для контролю знань учнів.

За матеріалами – Жмеринка City

    Author