🌸 У Центрі культури та дозвілля відбулося особливе свято для випускників 11-А класу Жмеринського ліцею №4. Це був вечір щирих емоцій, усмішок та теплих обіймів, який назавжди залишиться у пам’яті учнів, батьків і педагогів. 💙💛
📜 Директор ліцею Михайло Бігун привітав випускників із завершенням важливого етапу життя та вручив свідоцтва про повну загальну середню освіту. Щирі слова підтримки й побажань прозвучали від класного керівника Ольги Калюжної, а вчителі підготували для своїх вихованців зворушливий музичний подарунок. 🎶
👏 Кожного випускника гучними оплесками підтримували батьки, рідні та друзі, які разом із ними проживали хвилюючі миті прощання зі школою. 💐
🇺🇦 З особливою гордістю учасники свята виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників, серед яких є випускники ліцею №4 та батьки учнів. 🕯
💃 Ніжний випускний вальс, слова щирої вдячності вчителям за знання й турботу, а батькам – за безмежну любов, підтримку та віру у своїх дітей стали найтеплішими акордами цього незабутнього вечора. 🌹
🌈 Нехай попереду на кожного випускника чекає щаслива дорога, сміливі рішення, здійснення мрій і мирне майбутнє під українським небом! 🚀
🌐 Більше за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/193PCVFNYv/









🏫 Управління освіти Жмеринської міської ради
🏫 Жмеринська газета
👤 Аліна Твердохліб
