TAGS: ІРЦвакантні посади

В управлінні освіти Жмеринської міської ради 25 червня провели конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру. У конкурсі взяли участь 4 спеціалісти, які претендують на посади вчителя дефектолога, вчителя логопеда та практичного психолога.

На початку конкурсного відбору начальник управління освіти Аліна Твердохліб розповіла про особливості конкурсного відбору та представила учасникам членів конкурсної комісії.

До конкурсної комісії увійшли  начальник управління освіти та голова комісії Аліна Твердохліб, заступник начальника управління освіта та секретар комісії Тетяна Кісілюк, директор Інклюзивно-ресурсного центру Лариса Рубанська, заступник директора школи-гімназії Тамара Коновал.

«Конкурс проходитиме у 2 етапи. На початку вам пропонується скласти письмовий кваліфікаційний іспит, а потім по його завершенню пройти співбесіду. Результати яких ви дізнаєтесь на наступний день», – проінформувала начальник управління освіти та побажала успіхів конкурсантам.

Нагадаємо, що у Жмеринці працює один із найкращих Інклюзивно-ресурсних центрів, у якому створені усі умови для розвитку дітей.

Облаштовуючи ресурсні кімнати у закладах освіти, ми забезпечуємо  рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, а також враховуємо їхні індивідуальні особливості, – акцентувала Аліна Твердохліб

Для потреб інклюзивного навчання для Центру придбали спеціальний автомобіль. Сучасне авто відкрило нові можливості для надання допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які живуть у віддалених куточках міста та усієї об’єднаної територіальної громади.

А в загальноосвітніх закладах Жмеринки продовжують відкривати ресурсні кімнати для дітей з особливими потребами.

«Ми продовжуємо забезпечувати інклюзивне навчання та створювати сучасний доступний освітній простір для особливих діток. Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру постійно проходять спеціальні курси з підвищення кваліфікації, вивчають кращі практики роботи з дітьми. Облаштовуючи ресурсні кімнати у закладах освіти, ми забезпечуємо  рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, а також враховуємо їхні індивідуальні особливості», – акцентувала очільниця освітньої галузі Аліна Твердохліб.

Фото та матеріали – Жмеринка.City