6 травня на міському стадіоні «Локомотив» у парку культури та відпочинку завершилися фінальні ігри з футболу між командами загальноосвітніх шкіл міста. Третій рік поспіль чемпіонами міського турніру стають учні школи №3.

Із результатом 3:1 команда школи №3 знову виборола Кубок і звання чемпіонів. Перехідний кубок ще на рік залишився у стінах загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська та головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради В’ячеслав Малюшицький від імені секретаря міської ради Юрія Світлака привітали переможців турніру та вручили грамоти та солодкі подарунки.

Цього дня кращими гравцями визнали воротаря Артема Шклярука (школа №3) та капітана команди Євгена Гусака (гімназія). Переможні голи вдалося забити: Максиму Крайніку, Олексію Волченку, Артему Шевченку та Назарію Шевчуку.

Організатори футбольних змагань – управління освіти міської ради, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, міська федерація футболу. Спонсорську підтримку надав місцевий підприємець Богдан Литвин.

Автор: Жмеринка.City

Фото: Жмеринка.City