10 квітня у Жмеринській школі №4 відбулося пробне ЗНО з основних дисциплін. 251 учасник зареєструвався для участі у тестуванні. Серед предметів, які найбільше обрали випускники: математика, історія України та українська мова, лише 1 учень вирішив пройти тестування з хімії.

Діти розповіли, що готуватися до екзаменів в умовах дистанційного навчання було дуже непросто, але вони наполегливо вчили дисципліни і готуються до вступу у вищі навчальні заклади.

«В умовах дистанційного навчання було трохи важко, але готувалися до ЗНО без репетиторства. Для проходження пробного обрали математику та фізику», – розповідають випускники Кармалюківської школи Юля Власенко, Аліна Преображенська, Вадим Попенко та Віталій Комаха.

«Плануємо вступати до Вінницького аграрного університету, сьогодні здаємо математику. Нині навчаємося на 2 курсі Чернятинського коледжу. Щодня виходили на онлайн уроки зі своїми педагогами і багато читали та тренувалися», – говорять Сергій Дема, Максим Орищенко та Костя Блащук.


«Готуватися до ЗНО було дуже непросто під час дистанційного, але ми наполегливі. Хто хоче вчитися, той шукає можливості, а хто не хоче – виправдання», – говорять Юля Андрійчук та Крістіна Щурова. Дівчатка планують вступати до Вінницького педагогічного коледжу на факультет молодших класів та економічний.

При вході до освітнього закладу дітям вимірювали температуру та перевіряли паспорт. Надалі кожен знаходив у списках свою аудиторію та парту.

Директор школи №4 Михайло Бігун розповів, що цього річ на пробне ЗНО зареєструвався 251 учень.

«Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться із дотриманням карантинних вимог, діти по одному за партою, на відстані один від одного. Є маски та дезінфектори. Серед предметів, які найбільше обрали для тестування: математика, історія України, англійська мови та українська мова, хімію обрав лише один учень», – зауважив Михайло Бігун.

За матеріалами – Жмеринка City

Author