6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти та 8 закладів вищої освіти Вінниччини представили на розгляд експертної ради 14 проєктів

22 квітня експертна рада продовжила розгляд проєктів від навчальних закладів. Профтехи зосередили увагу на такій тематиці: «Аерографічний центр геопросторового дослідження, моделювання та проектного менеджменту в будівництві», «Енергозбереження у навчальному закладі шляхом впровадження інформаційних технологій для збору інформації по контролю використання енергоносіїв», «Розгортання інноваційного освітньо-цифрового навчального середовища системою сервісів Google_G Suite for Education в ДНЗ “Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці”», «Створення молодіжного багатофункціонального креативного простору» «Створення молодіжного багатофункціонального креативного простору» тощо. Заклади вищої освіти презентували проєкти на тему: «Віртуальна лабораторія дошкільної, початкової та загальної середньої освіти (практична підготовка здобувачів вищої педагогічної освіти)», «Хімія – це просто», «Формування нового науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників», «Розробка інформаційної веб-платформи для Вінницького обласного управління освіти і науки», «Розробка та впровадження в освітній процес ЗВО цифрових інформаційно-комунікаційних технологій в умовах пандемії COVID-19» тощо.

Твердохліб Аліна Петрівна: Дякую за можливість бути у складі експертної ради, ознайомитись з кращими проектами, представленими закладами усіх рівнів освіти області.

За матеріалами – Департамент гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації

    Author